Se afișează postările cu eticheta ouă. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta ouă. Afișați toate postările

sâmbătă, 18 aprilie 2009

Paste fercit!

Am lăsat pentru câteva zile mărgelele şi mi-am încercat "talentele" gastronomice în aşteptarea sărbătorii de mâine şi au iesit ceva ouă colorate, o pască, un drob şi o salată de peşte afumat cu măasline şi catofi. Pentru ouă şi pască există şi poze :D









Favoritul meu, oul mov:








Un gând bun şi o floare pentru sărbătoarea de mâine!